Dr n. med. Lidia Majewska jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, ekspertem estetyki twarzy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zaawansowanej praktyce zabiegowej oraz umiejętność tworzenia skutecznych programów estetycznych, którą stale rozwija. Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Ukończyła również trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. Jest ekspertem zaawansowanych, nowoczesnych metod i procedur anti-agingowych, których celem jest osiągnięcie najbardziej naturalnego, harmonijnego wyglądu przy jednoczesnym długofalowym wzmocnieniu kondycji skóry. Przeprowadza również zabiegi związane z niwelowaniem niedoskonałości oraz specjalistyczne terapie estetyczne stref specyficznych i wybranych partii ciała. W swojej pracy często łączy różne metody dla uzyskania najwyższej efektywności terapii. Wykorzystuje w tym celu najnowocześniejsze metody i najskuteczniejsze, najpełniej przebadane preparaty. Zapewnia to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i minimalizuje ryzyko powikłań okołozabiegowych.

Poza praktyką medyczną i pracą z pacjentami jest cenionym wykładowcą i trenerem. Jednocześnie cały czas podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w polskich oraz zagranicznych kongresach i szkoleniach.