Przebarwienia

Rozjaśnienie przebarwień i ujednolicenie kolorytu

COSMELAN

Umożliwia skuteczną likwidację plam barwnikowych i przebarwień. Aktywuje naturalne procesy odnowy skóry i wyrównuje jej koloryt. Cosmelan rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak: piegi, przebarwienia posłoneczne oraz plamy o podłożu hormonalnym. Dodatkowo reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory. Działa liftingująco, przywraca skórze gładkość i blask. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku. Schemat terapii jest indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta i fototypu skóry.


DERMAMELAN

Zawiera wyższą zawartość składników aktywnych oraz kwas salicylowy, którego nie ma w Cosmelanie. Podobnie jak on niweluje wszelkiego typu przebarwienia. Zapewnia dodatkową ochronę i odmłodzenie skóry. Korzystnie wpływa na skórę łojotokową. Zawartość wyciągu z aloesu i bisabololu łagodzi podrażnienia i przyspiesza procesy gojenia. Zabieg nie uwrażliwia skóry na światło, dlatego może być wykonywany o każdej porze roku.


PEELINGI MEDYCZNE

Zapewniają kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry, dzięki czemu likwidują przebarwienia i plamy pigmentacyjne. Odpowiednio dobrana mieszanka związków chemicznych wpływa na ujednolicenie kolorytu skóry. Efektem jest wyraźnie odmłodzona, odświeżona i wygładzona skóra. Z uwagi na wielokierunkowe działanie możliwość częstego powtarzania i stosunkowo niewielką inwazyjność peelingi medyczne są bardzo często wybieranym zabiegiem.